Модні меблі від відомих меблевих дизайнерів

Модні меблі від відомих меблевих дизайнерів


Рік Оуенс, відомий тим, як йому вдається поєднувати мінімалізм з епатажем в своїх модних колекціях, створює меблі на століття: його улюблений матеріал - камінь. Наприклад, предмети з його колекції Prehistoric виконані з скам'янілого дерева та каменю з вкрапленнями доісторичних рослин, мармуру і алебастру. Справжні арт-об'єкти, його ліжка, крісла та столи виглядають виразно і монументально.
в'язані фігури; справа: декоративна тарілка, дуб, все - Loewe

Джонатан Андерсон, креативний директор Loewe, на нещодавньому i Saloni 2017 показав, як, на його думку, повинен жити «персонаж Loewe». Перераховуємо головне: аксесуари з твердого дуба з кумедними пахвами з колекції Mouseman Shop; стільці та лавки в стилі американського мінімалізму, декоровані Суперміцна шкірою; в'язані подушки і декоративні фігури у вигляді оголених чоловічих фігур і світильники з абажурами зі шкіри.Зліва направо: крісло Cocoon, підвісна шафка Maracatu, крісло Bomboca, все це - Louis Vuitton

Вперше Будинок Louis Vuitton представив свою меблеву колекцію Objects Nomades («Об'єкти для мандрівників»), створену в колаборації із зірковими дизайнерами, 5 років назад. З тих пір вона регулярно поповнюється і оновлюється. Наприклад, культовий тандем з Бразилії, брати Кампана, придумав для Louis Vuitton модульний диван Bomboca (8 подушок вигадливою форми можуть зніматися і використовуватися окремо, як пуфи) і підвісне крісло Cocoon зі скловолокна, обшитого м'якою шкірою.Будинок Versace запустив інтер'єрну лінію чверть століття тому - в 1992 році. Сьогодні в колекцію входить текстиль для дому, фарфор і меблі. Головною ж новинкою пішов в Мілані i Saloni стало крісло Shadov, спинка якого відтворює силует  Медузи - символ Будинку.

Комментарии

напишите комммент